Ogniska integracyjne

Ogniska dla szkół i przedszkoli

Pobyt w „Wieży Kruszewo” będzie niezapomnianym przeżyciem dla dzieci szkół podstawowych oraz młodzieży ze szkół średnich. Do dyspozycji oddajemy zamknięty teren z wydzielonym miejscem na ognisko lub grilla. Takie ognisko może być urozmaicone prelekcją historyczną znanego regionalisty i znawcy lokalnej historii p. Grzegorza Krysiewicza. Tematy poruszane w trakcie prelekcji to historia okolic, okres Rzeczypospolitej obojga narodów, życie gospodarcze wzdłuż rzeki Narew,  dzieje Powstania Styczniowego, jak również okres II Wojny Światowej z uwzględnieniem działalności Armii Krajowej oraz Żołnierzy Wyklętych.

Grupom szkolnym proponujemy kompleksowe zorganizowanie ogniska lub grilla z wyżywieniem i napojami w następujących wariantach dla min. 20 osób:

  1. Wejście na wieżę + udostępnienie miejsca na ognisko (rozpalenie i drewno w cenie) – 8 zł brutto/os.
  2. Wejście na wieżę + kiełbasa, chleb, ketchup – 13 zł brutto/os.
  3. Wejście na wieżę + kiełbasa, chleb, ketchup + napoje 300 ml (woda lub sok do wyboru) – 15 zł brutto/os.
  4. Prelekcja historyczna (czas trwania 45 minut) – 60 zł od grupy do 50 osób

 

Ogniska dla dorosłych

Jeśli szukasz kameralnej przestrzeni na zorganizowanie imprezy integracyjnej w formie ogniska to „Wieża Kruszewo” jest miejscem, gdzie zrealizujesz swój plan w 100%. Do dyspozycji oddajemy 5 miejsc na zamkniętym parkingu. Zapewniamy atrakcje w postaci spotkania z przewodnikiem oraz muzyki na żywo. Wieża oddalona jest od najbliższych zabudowań o ponad 100 m. W przypadku niepogody całą imprezę można przenieść do sali barowej w ogrzewanym nowoczesnym budynku.

Proponujemy następujące podstawowe pakiety ognisk:

  1. Wejście na wieżę + udostępnienie miejsca na ognisko (rozpalenie i drewno w cenie) – 10 zł brutto/os.
  2. Wejście na wieżę + karkówka (w przypadku grilla), kiełbasa, chleb, dodatki- 30 zł brutto/os.
  3. Wejście na wieżę + karkówka (w przypadku grilla), kiełbasa, chleb, dodatki+ napoje 500 ml (woda lub sok do wyboru) – 35 zł brutto/os.
  4. Spotkanie z przewodnikiem (czas trwania 60 minut) – 123 zł brutto od grupy do 50 osób