Uroczystości

Chrzciny i Komunie

Uroczysty obiad z okazji chrztu dziecka lub pierwszej komunii to wyjątkowa okazja aby spotkać się z najbliższymi. Wieża Kruszewo zagwarantuje kameralne miejsce do wspólnego świętowania. Pyszne zestawy obiadowe można dostosować do potrzeb i możliwości finansowych. Pakiety obiadowe zaczynają się już od 60 zł/os. Wiosną, latem i jesienią dodatkową atrakcją jest bezpłatny wstęp na wieżę dla waszych gości.

Konsolacje

Wiemy, że jest to trudny i bolesny czas dla rodziny i najbliższych. Dlatego  dołożymy wszelkich starań, aby ograniczyć Państwu do minimum zajmowanie się organizacją stypy. Wystarczy zadzwonić, resztą zajmiemy się my. Państwo po pożegnaniu najbliższej osoby i spotkaniu się w rodzinnym gronie poświęcą czas Jej pamięci i Jej dokonań. Zorganizujemy dla Państwa godne pożegnanie najbliższej osoby w spokojnej  atmosferze ze szczerym współczuciem i odpowiednią troską dla rodziny i najbliższych.

Przyjęcia


Jeśli planujesz organizację urodzin, świętowania awansu lub rocznicy ślubu to miejsce spełni twoje oczekiwania. Oddajemy Ci do dyspozycji kameralną salę wraz z udogodnieniami i oczywiście klimatyzacją.